Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 14:53
 
Bakan Soylu: Demiri eritecek yürekleri var
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Diyarbakır'da HDP il binası önünde 'evlat nöbeti' tutan anneleri ziyaret etti. Soylu anneler için, 'Demiri eritecek yürekleri var.' dedi.
TÜRKİYE Haberi
Bakan Soylu: Demiri eritecek yürekleri var

Soylu burada annelerle sohbet ederken  “Söyledikleriniz bütün Türkiye'yi titretti. Herkesi kendisine bir kere daha getirdi. Bütün Türkiye sizinle tek yürek. Öyle sonuçlar alınacak ki ama sizin bu büyük dirayetinizden Allah razı olsun. Dün senin kızın gibi bir kızı getirdik. Hiç merak etmeyin. Onun annesiyle kucaklaşmasını bir görseydiniz. Hiç endişe etmeyesiniz. Ama böyle yürekli anaların sayesinde yapıyoruz biz bu işi” ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun burada gazetecilere yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar:

Cumhurbaşkanımızın selamlarını getirdim. Hem de bu yaptıkları ve bütün Türkiye'nin dünyaya ortaya koydukları haykırışa olan desteklerini getirdim.

Bütün Türkiye biliyor ki bundan sonraki bütün çocuklar için de buradalar. Ülkemizin çocukları için buradalar. Demiri eritecek yürekleri var. Bu yaptıkları mesele çok kıymetli. Bu on yıllar sonra çok daha iyi anlaşılacak.

Bu bir terör örgütünün siyasi partiye kendini kullandırmasının sonunu oluşturacak hem hayırlı bir adımdır, hem güçlü bir adımdır. Bütün Türkiye onları destekliyor. Üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getiriyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, Soylu:, Demiri, eritecek, yürekleri, var,
Haber Yazılımı