Haber Detayı
29 Ocak 2016 - Cuma 10:55
 
Bursa'da Amed Sportif alarmı
Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu'nda Pazar günü saat:14:00 oynayacak Bursaspor - Amed Sportif müsabakası için İl Spor Güvenlik Kurulu bir takım kararlar aldı.
SPOR Haberi
Bursa'da Amed Sportif alarmı

Müsabaka ile ilgili İl Spor Güvenlik Kurulu’nun almış olduğu kararlar şöyle;

- Müsabakaya konuk takım seyircilerinin alınmamasına, - Güvenlik gerekçesi ile kağıt bilet uygulamasının yapılmamasına, - Sadece Bursaspor Passolig kartlarına bilet satışı yapılmasına, - Diğer Passolig kartlarına satış yapılmamasına karar verilmiştir. 31 Ocak 2016 Pazar günü saat:14:00’da Timsah Arena’da oynanacak olan müsabakanın biletleri ise yarın satışa çıkacaktır. Bilet fiyatları ise şöyle; VIP 1.BALKON: 200,00 TL VIP 2.BALKON: 200,00 TL BATI ALT TRİBÜN: 100, 00 TL DOĞU ALT TRİBÜN: 40,00 TL DOĞU ÜST TRİBÜN: 40,00 TL GÜNEY KALE ARKASI (TEKSAS): 20, 00 TL KUZEY KALE ARKASI: 20, 00 TL MİSAFİR TRİBÜNÜ: - Müsabakada 2015-2016 sezonu kombine biletleri GEÇERLİDİR.

BİLGİLER

- Biletler Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Bilet Gişeleri, Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır. - N’Kolay Bursa satış noktaları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır. - Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tradresinden gönderilmesi gerekmektedir. -Engelli taraftarlar ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 30 Ocak 2016 Cumartesi günü saat:10:00 itibariyle başlayacak olup, müsabaka günü saat:12:00 itibariyle son bulacaktır. - Engelli vatandaşlar Passolig Kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve refakatçi kartları ile Büyükşehir Belediyesi Stadyumu ve Atatürk Stadyumu ana bilet gişelerine başvurmaları gerekmektedir. - Araç sahibi engelli taraftarlar engelli tribününe, araçsız engelli taraftarları ile tüm refakatçilere tüm tribünlerde bulunan engelli bölümlerinden yükleme yapılacaktır. - Passolig kart başvuru ve kart vizeleme işlemleri Passo.com.tr web sitesi üzerinden, Büyükşehir Belediyesi Stadyumu ve Atatürk Stadyumu Passolig ana bilet gişesi yapılacaktır. - Kombine bilet satışları ise Merinos Stadyumu'nda yer alan kombine satış noktasından 10:00 - 19:00 saatleri arasında devam etmektedir. Nakit ödemeyle Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Bilet Gişesinden PASSOLİG ve kombine bilet satın alımı gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı