Haber Detayı
04 Ocak 2016 - Pazartesi 11:13
 
Bursa'daki bu yollara dikkat
Bursa Şehirlerarası Ve Şehir İçi Güzergahlarda Trafik Ve Yol Durumu (04/01/2016) şöyle olacak... Bursa Büyükşehir Belediyesi'nden Yapılan Yol Durumu Açıklaması
BURSA Haberi
Bursa'daki bu yollara dikkat

"-GEBZE-ORHANGAZİ-BURSA Otoyol İnşaat Yapım Çalışmaları Nedeniyle Bursa-Yalova Yolunda Bazı Kesimlerde Trafik Servis Yolundan Kontrollü Olarak Sağlanmaktadır.

-KARAYOLLARI 14. Bölge Müdürlüğü'nce, İnegöl-Bozöyük Ayrımı Domaniç Yolunda Sanat Yapıları Ve Üst Yapı Çalışmaları Yapdığından Oylat Ayrımına Kadar 6750m.'LİK Kesiminde Trafik Servis Yolundan Sağlanmaktadır.

-KARAYOLLARI 14. Bölge Müdürlüğü Tarafından Bursa Uludağ Yolu Güzergahında Yapılmakta Olan Yol Genişletme Çalışmaları Nedeniyle Trafik Kontrollü Olarak Sağlanmaktadır.

-YILDIRIM İlçesi 7.Mercan Sokağın Bir Kesimi Bursa İmam Hatip Lisesi İnşaat Çalışması Nedeniyle Araç Ve Yaya Trafiğine Kapatılacaktır.

-GEMLİK İlçesi Balıkpazarı Mahallesi Mustafa Kemal Atatürk Caddesi Üzerinde Salkım Sokak İle Moda Sokak Kesişimi Arasında Buski Çalışması Nedeniye Mustafa Kemal Atatürk Caddesi Trafiğe Kapatılacak Olup, Trafik Akışı Gemlik İstikametine 1 Nolu Sokaktan, Kumla İstikametine Gidecek Araçlar İse 2 Nolu Caddeden Kumla Yoluna Gidebileceklerdir.

-OSMAGAZİ İlçesi Mehmet Akif Köprüsü Ve Çeltik Köprüsünde Fen İşler Dairesi Başkanlığğının Alt Yapı Çalışması Nedeni İle Trafik Akışı Alternatif Gzergahlardan Sağlanmaktadır.

-OSMANGAZİ İlçesi Ebuishak Mahallesi Haşimişcan Caddesi Ve Ali Ferruh Yücel Caddesi Üzerinde Bursagaz A.Ş.'NİN Çalışması Nedeni İle Şerit Daraltma Uygulanacaktır. -GTS Global Telekominikasyon A.Ş. Tarafından Aşağıda Belirtilen Noktalarda Fiber Optik Alt Yapı Çalışması Yapılacağından Şerit Daraltma Uygulanmaktadır. 1- Nilüfer İlçesi Üçevler Mah. Nilüfer Cad. Çalı Kavşağı Bankalar Önü (NOKTASAL Çalışma) 8 Nolu Nokta, 2- Osmangazi İlçesi Ulu Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Denizbank Uluyol Şb. Önü, 14 Nolu Nokta, 3-Osmangazi İlçesi Sakarya Mah. Celal Bayar Cad. 4 Nolu Nokta, 4-Osmangazi İlçesi Dikkaldırım Mah. Dikkaldırım Cad. İle Hastane Yokuşu Sok. Kesişimi 154 Nolu Nokta.

-BELEDİYEMİZCE Yapılan, Ekli Listede Belirtilen Bat-Çık, Tüp Geçit Ve Üst Geçitlerde Elektrik Bakım Ve Tamirat Çalışması Nedeni İle Şerit Daraltma Uygulanmaktadır. Sürücülerimizin Kent İçi Hız Limitlerine Uymaları Ve Kontrollü Seyir Etmeleri, Çalışma Yapılan Güzergahlarda Dikkatli Ve Duyarlı Olunması, Trafik İşaret Ve İşaretçilerine Uymaları, Bilgi Levhaları İle Gösterilmiş Alternatif Güzergahları Tercih Etmeleri Gerekmektedir."

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı