İletişim Başkanı Altun'dan 30 Ağustosa ilişkin açıklama
Haber
28 Ağustos 2020 - Cuma 12:39
 
İletişim Başkanı Altun'dan 30 Ağustosa ilişkin açıklama
İletişim Başkanı Altun, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleriyle ilgili yaptığı açıklamada "Kutlamalar devlet ciddiyetine uygun bir şekilde aylar öncesinden yapılan planlamalara uygun bir şekilde icra edilecektir" ifadelerini kullandı.
YAŞAM Haberi
İletişim Başkanı Altun'dan 30 Ağustosa ilişkin açıklama

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarıyla ilgili açıklama yaptı.

Twitter hesabından açıklama yapan Altun şunları kaydetti:

"Bir kez daha vurgulamak isteriz ki, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları gündelik ve suni tartışmaların şekillendireceği etkinlikler değildir. Söz konusu kutlamalar devlet ciddiyetine uygun bir şekilde aylar öncesinden yapılan planlamalara uygun bir şekilde icra edilecektir.

Birileri bu ülkede yıllarca vesayet odaklarını kışkırtmak için suni rejim krizleri çıkarmaya çalıştı. Söz konusu unsurlar bunu yaparlarken daima resmî bayramları ve sembolleri manipüle ettiler. Bugün yine bu türden beyhude girişimlerle karşı karşıya kaldığımızı görüyoruz.

Bugün, devlet milletiyle gerçek manada bütünleşmiş, vesayet odakları tasfiye olmuştur. Cuntalar ortadan kalkmış, terör kaynağında kurutulmaya başlanmış ve demokratik siyaset itibar kazanmıştır. Bütün bunlar sayın Cumburbaşkanımızın liderliği sayesinde hayata geçmiştir."

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı