İnternet üzerinden alışveriş yapmak kolaylaştı
Haber
11 Haziran 2019 - Salı 17:42
 
İnternet üzerinden alışveriş yapmak kolaylaştı
TANITIM Haberi
İnternet üzerinden alışveriş yapmak kolaylaştı

Son yılların geliştirilmiş olan en etkili ve güvenilir ödeme yöntemleri arasında Paykasa yer almaktadır. Sunduğu çok önemli avantajlar ile bu ödeme yöntemi sıklıkla tercih edilmektedir.


Paykasa Kart İle Güvenli Bir Deneyim Sağlıyor


Uluslararası alanda geçerliliği bulunan Paykasa kart, online alışverişler üzerinde kullanılan bir ön ödeme yöntemidir. 16 haneli bir numaradan oluşur. Kullanım yöntemi olarak normal kredi kartlarına benzemektedir.


Tek bir kullanım olanağı sunan paykasa kart, kullanım sonrasında kendi kendini imha ediyor. Bu nedenle yüksek güvenilirliğe sahip olup sizlere gönül rahatlığı ile alışveriş yapma olanağı tanıyor.


Kartın kaybolması ya da çalınması gibi durumlarda gereksiz bir endişe duymanıza gerek yoktur. Böyle bir durum karşısında müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi vermeniz yeterlidir. Paykasasi.com resmi bayii olarak yıllardır müşterilerine güvenilir ve hızlı hizmet deneyimi sağlıyor.


Kart Kullanımı Nasıl Oluyor?


Paykasa kartın kullanımı da son derece basit ve pratiktir. Çok sayıda sitede geçerliliği bulunur ve farklı bakiye seçenekleri ile birlikte satışa sunuluyor. Siz de online alışverişlerinizde kullanmak için kendi bütçenize yanıt verecek bakiyelerde tercih edebilirsiniz.

 

Ödeme yapmak için seçenekler arasında paykasa ile öde kısmını seçmeniz gerekmektedir. Ödeme seçimini yaptıktan sonra kart numaranızı girerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde gerçekleşen ödeme süreci, sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.


Ön Ödemeli Kartların Avantajları


Ön ödeme yöntemi olan paykasa kartın çok önemli başka bir özelliği de gerek duyulduğu zamanlarda bozdurulabiliyor olmasıdır. Nakit ihtiyacını anında ortadan kaldıran bozdurma işlemi, müşteri temsilcileri tarafından kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Gerekli olan adımları sırası ile izleyerek nakit ihtiyacınızı hemen giderebilirsiniz.


Paykasa bozdurma işlemi öncesinde kur bilgileri edinerek en yüksek kurdan kartınızı bozdurabilirsiniz. İçerisindeki bakiyeyi bozdurmak için siz de dilediğiniz her an müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği ilk öncelik arasında yer almaktadır.


Bakiyenizin hesabınıza geçmesi için kart ve banka bilgilerinizi de müşteri temsilciniz ile paylaşmanız gerekmektedir. Kısa süren işlemler sonrasında paykasa kart bakiyeniz hızlıca ve sorunsuzca hesabınıza aktarılmaktadır.


Detaylı bilgi için: https://paykasasi.com

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı