Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 21:53
 
Kümes hayvanları ve kanatlı sağlığında devrim niteliğinde doğal çözüm !
Adana Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Nazan Koluman tarafından 7 yılllık çalışma sonucu geliştirilen R-Canina egzotik kanatlılar ve kümes hayvanlarının gelişimi ve ıslahını kolaylaştırmak için 100 doğal ve eşsiz bir ürün üretti.
TANITIM Haberi
Kümes hayvanları ve kanatlı sağlığında devrim niteliğinde doğal çözüm !

Adana Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Nazan Koluman tarafından 7 yılllık çalışma sonucu geliştirilen R-Canina egzotik kanatlılar ve kümes hayvanlarının gelişimi ve ıslahını kolaylaştırmak için 100 doğal ve eşsiz bir ürün üretti.Böylelikle yavru ölümlerinin önüne geçilebilecek ve üreticilerin emeğinin teminatı olacak R-Canina alanında eşsiz bir olduğunu kaydetti.

Nazan Koluman şöyle devam etti: Üreticilerimizin yaptığı en büyük hataların başında hayvanları hasta ettikten sonra müdahale etmek.Bundan böyle R-Canina ile düşük dozda içme sularına eklemek suretiyle kümes ve üretimhanelerine bir nevi emniyet kemeri takacaklar.Çünkü hayvanları sağlıklı tutmak, hastalıkla uğraşmaktan daha maliyetsiz ve zahmetsizdir. R-Canina doğal olduğu için hayvanların gereksiz ilaç kullanımını engelleyerek doğal ve kaliteli bir yaşam imkanı sunmaktadır.

İlaç ve antibiyotiklere ihtiyaç duyulduğunda doğal beslenen hayvanlar kısa sürede iyileşme süreci sağlar.R-Canina aynı zamanda et ve yumurtada kimyasal kalıntı bırakmaz ve hayvanların yemden aldığı besin değerini arttırarak etlenmelerini ve kondüsyon yüksekliğini üst seviyeye taşır. Ürün 5 farklı gramajda ambalajlanmıştır.

Bu yenilikçi ürünü deneyimlemek için resmi web sitesi olan www.kolumanshop.com adresinden ürün hakkında bilgi edinebilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı