Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 11:56
 
Victoria’s Secret ilk kez büyük beden modelle çalışıyor
Yılbaşı şovlarıyla ve fantezi iç çamaşırı ürünleriyle ünlü Victoria’s Secret markası, tarihinde ilk kez büyük beden iç çamaşırı üretti. Marka, yeni iç çamaşırlarını tanıtmak için de büyük beden model Ali Tate Cutler ile anlaştı.
MAGAZİN Haberi
Victoria’s Secret ilk kez büyük beden modelle çalışıyor

Her yılbaşı öncesi dev şovlarıyla adından aylarca söz ettiren, ancak bu yıldan itibaren yılbaşı şovlarını iptal eden ABD'li iç çamaşırı markası Victoria’s Secret, yeni bir girişimle gündemde.

Victoria’s Secret, İngiltere merkezli iç giyim firması Bluebella ile yaptığı işbirliği kapsamında 44 beden model Ali Tate Cutler ile anlaştı.

Beden olumlama hareketini destekleyen ve “Kendini Sev” adı verilen yeni kampanyada her zamanki gibi zayıf Victoria’s secret modelleriyle birlikte, markanın yeni 44 bedendeki modeli Ali Tate Cutler da yer aldı. 

“Bedenler için doğru yönde atılmış büyük bir adım” diyen Ali Tate Cutler, E! News’e verdiği röportajda, "İlk büyük beden model olmadığımı biliyorum ama ilk 44 beden modelim. 44 beden, ABD'deki kadınların ortalama bedeni. Çoğu kadın bu bedende olduğu için medya ve modada daha çok yer almalı, dolayısıyla da doğru temsil edilmeli” dedi.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı