Yüksek Etkili Episoft Doğal Tüy Dökücü Serum
Haber
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 13:50
 
Yüksek Etkili Episoft Doğal Tüy Dökücü Serum
Dünyada ve ülkemizde istenmeyen türler bayanlar ve erkeklerin en önemli sorunları arasında yer almaktadır.
TANITIM Haberi
Yüksek Etkili Episoft Doğal Tüy Dökücü Serum

Özellikle yaz aylarında dilediğince denize girmek ve rahat bir şekilde giyinmek isteyenlerin önündeki en büyük engel yine bu istenmeyen tüylerdir. İnsanlar bu tüylerden kurtulmak amacıyla çok çeşitli krem ve kozmetik ürünler kullanmasına rağmen bu ürünlerin etkisi kısa süreli olmaktadır. Günümüzde ise doğal ve sağlıklı yapısı ve uzun süreli etkisi ile episoft serum en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Bu serumun doğal yapısı sayesinde insan vücudu ile oldukça uyumlu bir etki göstermektedir. Cilde dost yapısı ve tahriş etmeyen formülü sayesinde bayan ya da erkek fark etmeksizin bu ürünü güvenli bir şekilde kullanabilmektedirler.

Episoft Tüy Dökücü Serumun Etkili Kullanımı

Episoft tüy dökücü kremin kullanımı oldukça basittir. Ve kişi kendisi bu serumu herhangi bir yardıma gerek kalmadan rahatlıkla uygulayabilmektedir. Bu aşamada serumun etkisini en iyi şeklide göstermesi için bazı kullanım noktalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Öncelikli olarak bu serumun etkisinin tam göstermesi 3 seans kullanımı ile sağlanmaktadır. Yani tek bir uygulama istenilen etkiyi yaratmakta yetersiz kalabilmektedir. Bu anlamda serum kullanılan bölgeye göre kullanım miktarı olmaktadır. Bu sebeple her bölge için 3 seansta farklı miktarda Episoft tüy dökücü serum gerekli olmaktadır. Bu anlamda 3 seans kuralına göre yüz ve koltuk altı için 1 kutu, bacak ve bikini bölgesi için 3 kutu ve tüm vücut için 6 kutu serum gerekli olmaktadır. Episoft fiyatı 39 liradan başlayan kampanyalarla.

Ayrıca serumun kıl köklerine tam etki etmesi ve sadece kıl köklerince emilebilmesi için serumun kullanılacağı bölge çeşitli epilasyon ürünleri ile temizlenmelidir. Bu anlamda Episoft tüy dökücü krem en uygun temizliği sağlayacaktır. Temizlenen ve kurulanan bölgeye serum gerekli miktarda masaj yapılarak kıl köklerine kadar emilmesi sağlanmalıdır. Bu şekilde 3 seans kullanımı ile amaçlanan etki sağlanabilmektedir.

Episoft Tüy Dökücü Serumun Etkileri

Episoft tüy dökücü serum genel itibari ile oldukça etkili ve sorunsuz bir tüy dökücü serumdur. Bu anlamda Episoft tüy dökücü serumun etkileri ise şu şekildedir;
 

 • Organik ve doğal içeriği insan cildi ile oldukça uyumlu bir etki sağlayarak herhangi bir yan etkinin olmamasını sağlamaktadır.
   
 • Serumun içeriği erkek ve bayanların ortak kullanımı için uygundur.
   
 • 3 seans kuralına uygun kullanımda istenmeyen tüylerin uzun süre çıkmamasını sağlamaktadır. Daha sonra çıkan tüyler daha güçsüz ve açık renkte çıkmaktadır.
   
 • Uygun fiyatı sayesinde çoklu kullanımlar için son derece uygun bir etki yaratmaktadır.
   
 • Kolay kullanımı sayesinde farklı yaştan erkek ve bayanlar herhangi bir yardıma ihtiyaç duymanda bu serumu uygulayabilmektedirler.
   
 • Vücudun birçok noktasına uygulanması ile farklı ürünlere ihtiyaç duyulmamaktadır.
Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı