Osmangazi’de gençler hünerlerini sergiledi

Osmangazi’de gençler hünerlerini sergiledi

Murat Başoğlu

Murat Başoğlu'nun fotoğrafları sızdı! Futbolcunun eski eşiyle...

Bursa

Bursa'da su kesintisi 

Adnan Oktar

Adnan Oktar'ın hedefinde Tuvana Türkay da vardı

La casa de papel’in 3. sezonu yayında

La casa de papel’in 3. sezonu yayında

Hakkımızda

Bursa'nın tarım, ticaret, sanayi şehri olarak bilinmesinin yanı sıra turizm şehri olma potansiyeline de sahip olduğunu düşünen bizler, bu düşünceyle 2015 yılında www.bursadabirgun.com sitesini oluşturarak Bursa'nın tüm değerlerini ulusal çapta tanıtmayı hedef edindik.

'Özgün olmak' ilkesine sonsuz önem vererek çalışmalarına devam eden Bursadabirgun ( www.bursadabirgun.com) sitemizi sosyal medyanın en etkili ortamı olan Facebook üzerinde 180 bin+  kişinin takip ettiği   'Bursa'  ( www.facebook.com/bursadabirgun) ve 13 bin+  kişinin takip ettiği ‘Bursadabirgun.com’ (www.facebook.com/birgunbursada) sayfası ile destekliyoruz. 

Bursadabirgun.com’u diğer haber sitelerinden farklı yapan en önemli özellik, Bursa'mıza dair en güncel haberlerin hızlı bir şekilde sunulmasının yanı sıra halen Bursa'ya dair geniş bir foto ve video galeri ağına sahip olması; şehir sakinleri ve turistleri için harika gezi rotaları oluşturmasıdır. 

Sitemizin ziyaretçi trafiğinin 95'i Türkiye'den sağlanmakta olup bunun 70’i Bursa, 18'i İstanbul, diğer kısmının ise büyük çoğunluğu Ankara ve İzmir başta olmak üzere diğer büyük şehirlerden oluşmaktadır.

Haber Yazılımı