EPDK Başkanı açıkladı, benzine zam gelecek mi?

EPDK Başkanı açıkladı, benzine zam gelecek mi?

Kent Meydanı AVM

Kent Meydanı AVM'de yangın çıktı

Atv

Atv'nin yeni dizisi reytingleri salladı!

Dolar ve euroda son durum!

Dolar ve euroda son durum!

Zeynep Alkan

Zeynep Alkan'dan takipçilerine cesur dans!

Hakkımızda

Bursa'nın tarım, ticaret, sanayi şehri olarak bilinmesinin yanı sıra turizm şehri olma potansiyeline de sahip olduğunu düşünen bizler, bu düşünceyle 2015 yılında www.bursadabirgun.com sitesini oluşturarak Bursa'nın tüm değerlerini ulusal çapta tanıtmayı hedef edindik. 

Bir yaşam ve gezi portalı olarak kurduğumuz sitemiz zamanla takipçilerimizin de yoğun talebi üzerine Bursa haberlerine de yer vermeye başlamış, geçen süre içerisinde haber ağırlıklı en son halini almıştır. 

'Özgün olmak' ilkesine sonsuz önem vererek çalışmalarına devam eden Bursadabirgun ( www.bursadabirgun.com) sitemizi sosyal medyanın en etkili ortamı olan Facebook üzerinde 170 bin+  kişinin takip ettiği   'Bursa'  ( www.facebook.com/bursadabirgun) ve 10 bin+  kişinin takip ettiği ‘Bursadabirgun.com’ (www.facebook.com/birgunbursada) sayfası ile destekliyoruz. 

Bursadabirgun.com’u diğer haber sitelerinden farklı yapan en önemli özellik, Bursa'mıza dair en güncel haberlerin hızlı bir şekilde sunulmasının yanı sıra halen Bursa'ya dair geniş bir foto ve video galeri ağına sahip olması; şehir sakinleri ve turistleri için harika gezi rotaları oluşturmasıdır. 

Sitemizin ziyaretçi trafiğinin 95'i Türkiye'den sağlanmakta olup bunun 60’ı Bursa, 25'i İstanbul, diğer kısmının ise büyük çoğunluğu Ankara ve İzmir başta olmak üzere diğer büyük şehirlerden oluşmaktadır.

Haber Yazılımı