EPDK Başkanı açıkladı, benzine zam gelecek mi?

EPDK Başkanı açıkladı, benzine zam gelecek mi?

Kent Meydanı AVM

Kent Meydanı AVM'de yangın çıktı

Atv

Atv'nin yeni dizisi reytingleri salladı!

Dolar ve euroda son durum!

Dolar ve euroda son durum!

Zeynep Alkan

Zeynep Alkan'dan takipçilerine cesur dans!

Künye

Sahibi / Grantee
Yalçın Uslu
yalcin.uslu@bursadabirgun.com

Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Yakup Altan 
yakup.altan@bursadabirgun.com

Editörler / Editors
Zafer Peker
Mehmet Hatip
Samet Akgüller
editor@bursadabirgun.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Ali Memiş
editor@bursadabirgun.com


Reklam Sorumlusu
Yalçın Uslu
reklam@bursadabirgun.com

Grafik Tasarım:
İlknur Parlak
grafik@bursadabirgun.com


Yer Sağlayıcı: 
Web Aksiyon

İdare Merkezi:
Elmasbahçeler Mah, Ankarayolu Cad. Dilmaç Plaza, No :7/2 Osmangazi BURSA

İletişim:

Tel: 0 542 535 52 08

İrtibat  
bilgi@bursadabirgun.com
 

Web: 
www.bursadabirgun.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bursadabirgun.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Bursadabirgun.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Bursadabirgun.com Anadolu Ajansı abonesidir.


Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2015 bursadabirgun.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bursadabirgun.com’a aittir. Bursadabirgun.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bursadabirgun.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Bursadabirgun.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Bursadabirgun.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the bursadabirgun.com. However, sometimes the bursadabirgun.com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the bursadabirgun.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the bursadabirgun.com and its services. When you use bursadabirgun.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bursadabirgun.com cookies section of our full Privacy Policy.

Haber Yazılımı