Enhar Güneş Yıldırımlıların içi rahat olsun
Yazı Detayı
07 Şubat 2020 - Cuma 16:50
 
Yıldırımlıların içi rahat olsun
Enhar Güneş
enhar güneş
 
 

Sosyal TV’yi takip edenler hatırlayacaktır. Geçen hafta Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, ‘5 Soru 5 Cevap’ programının konuğu olmuştu. Yıldırım’da neler yaptığını ve neler yapacağını özetle anlattı. Ancak ben size anlatacağım bir konu ile Yıldırım’ın nasıl bir kişiye emanet edildiğini aktarmak istiyorum. Hemen söyleyeyim. Anlatacaklarım güzel şeyler. Ben de bir Yıldırım sakini olduğum için bu durum beni de oldukça mutlu etti.

Şimdi ‘5 Soru 5 Cevap’ programının çekimi için Oktay Başkan’dan randevu istedik. Bize ilk önce saat 10.00 diye randevu verildi. Bir saat sonra Özel Kalem’den aradılar ve “Eğer sizin için de uygunsa randevu saatini saat 09.00’a çekebilir miyiz” dediler. Ben bu duruma şaşırmakla birlikte “Tabi ki bizim için uygundur” dedim.

Peki neden şaşırdım? Hemen onu da aktarayım. Biz canlı yayın yapmayacağımız için gece 00.00’a kadar bile program çekimi için uygunduk. Bunu da söyledik. Ama bize önce saat 10.00’a sonra da 09.00’a randevu verildi.

Neyse gittik ve çekimimiz yaptık. Çekim 10 dakika sürdü. Biraz da sohbet ettik. 10-15 dakika da o sürdü diyelim, 25 dakikasını Oktay Başkan bize ayırmış oldu. 

Tabi ben biraz meraklandım. Başkanın programlarına ilişkin biraz detay almak istedim. Aldığım detay şu şekilde. Sabah 09.00 civarında programlar başlıyor saat gecenin 01.00-02.00’sine kadar da sürüyor. Ve hemen her gün de bu şekilde yoğun şekilde çalışıyor. 

Başkan bu durumdan da o kadar memnun ki inanılmaz. Kendisini öncelikle tebrik ediyorum. 

Ve ben şu şekilde yorumluyorum. Oktay Yılmaz, maalesef geçmişte Yıldırım için kaybedilen zamanı telafi etmeye çalışıyor. Ne kadar başarılı olur onu bilemem. Seçim dönemi geldiğinde Yıldırımılar zaten bunu oylayacak. Ama şuan oy verenlerin içi rahat olabilir.

 
Etiketler: Yıldırımlıların, içi, rahat, olsun,
Haber Yazılımı